| ady900 a întrebat:

Care e mai bun consola noua de la Sony Ps3 super slim sau noua consola de la Microsoft xbox 360 slim?

Răspuns Câştigător
| Andy26 a răspuns:

Mereu Ps3 va fi mai bun decat Xbox, cautati diferentele, ps3 internetul e gratis, xbox=50 lei pe an, procesorul de la ps3 7 nuclee si xbox 3 nuclee (Ps3 mai bun), RAM PS3 Main RAM: 25.6GB/s
VRAM: 22.4GB/s
RSX: 20GB/s (write) + 15GB/s (read)
SB: 2.5GB/s (write) + 2.5GB/s (read),
RAM Xbox-e stiu ca e mai putin.

3 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Nu prea stiu cum se comporta ps3.Dar la xbox slim sunt sanse de 00, 01% sa dea rrod eu am slim si il recomand

| Andy17 a răspuns:

Eu cred ca cea de la Microsoft xbox 360 slim dar desigur opiniile difera. Sper ca te-am putut ajutawinking

| semi561 a răspuns:

Pai la ps3 internetul grastis si la xbox 360 trebuie sa platesti tu cu banii