| Lowly a întrebat:

Funda! ce cadou sa luam de craciun profesorului de religie, profesorului de informatica, profesorului de sport si profesorului de educatie plastica?
pentru ca la profesoare le vom lua ceva... flori cred...

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Dar unde scrie ca trebuie sa cumparati de Craciun cadouri la profesori? Ei nu stiu ca e criza?

| Lowly explică:

ba dahappy

| blackrider a răspuns:

Profu de religie - o cruce; profu de informatica - un calculator; profu de sport - o minge; profu de educatie plastica - un bloc de desentongue

| mickey112 a răspuns:

Uhm, depinde de profesori. clasa noastra, anul trecut la profe le'a luat cate o floare si o cutie de bomboane, iar la profesori cate o sticla de ceva[un vin mai rafinat].hee hee cred ca ar merge asa ceva, ei au fost destul de incantati, daca nu se mai poate cumpara o cravata cu batistuta din aceea pentru pus in buzunar, sau o camasa. ^.^

| Danielle01 a răspuns:

Profesorului de religie : o felicitare sau un disc cu colinde, profesorului de informatica: o felicitare electronica, profesorului de sport: o minge pe care toti colegii tai ( citi incap ) sa ii scrie un mesaj de felicitare cu craciun, profesorului de educatie plastica: un tablou facut de tine cu tema craciunul