| WannaMore a întrebat:

Funda! ce carte imi recomandati sa citesc vacanta asta?

2 răspunsuri:
| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Ce zici de Alexandre Dumas-Laleaua neagra? eu am citit-o si e foarte draguta.Ti-o recomand cu draga inima.

| deliaaaaa a răspuns:

Sal. daca itiplace fictiune iti recomand cartca ca: jocurile foamei de suzane collins, evermore vol 1 si luna albastra vol 2(amandoua din seria nemuritorii) de alyson noel, nu plange sub clar de luna vol 1 si uneori sub clar de luna vol2 de heather davis damnare vol 1 si ratacire vol 2 de lauren kate( in curand apa si vol 3 pasiune...o super serie SF), pe jumatate moarta vol1 si moarta si-nviata vol 2( din seria madison avery) de kim harrison, seria de carti amurg, luna noua, eclipsa si zori de zi de stephanie meyer, blestemul focului vol 1 si 2(din seria elita intunecata) de chloe neill, uratii de scott westerfeld. asta doar daca iti place SF daca nu...nu prea stiu pentru ca eu numai Sf citesctotusi sper sati placa macar incearca daca nu-ti place crede-ma ca is super faine kiss