| Nikollee a întrebat:

FUNDA! Ce liceu imi recomandati? Liceul de arta Marin Sorescu Craiova sau Colegiul National Stefan Velovan?
Ce program este la Marin Sorescu? Se fac ore dimineata sau dupa masa?
Precizez ca eu sunt la Stefan Velovan ( Pedagogic) si nu prea imi place deoarece e uniforma.

1 răspuns:
| Resurrection a răspuns:

La Marin Sorescu e frumos. La ce profil vrei sa dai. Nu ai un program fix acolo. In unele zile incepi dimineata, in altele dupa masa. In unele la 8 dimineata, in altele la 10. Au un program foarte ciudat.
Stefan Velovan este un liceu bun, insa daca esti pasionata de arte nu ai de ce sa ramai acolo, doar este un liceu disciplinar, pentru viitori profesori.
Dai la ceea ce simti ca ti se potriveste.