| Tequilla_3721 a întrebat:

[funda]ce melodii preferate aveti de care nu va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| iheartyou a răspuns:

Sky Ferreira-Obsessed, Katy Perry-Teenage Dream, Firework, Nicky Minaj-Super Bass, Orianthi-According to you, The Pretty Reckless-Make me wanna die love struck

4 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Kesha-We r who we r

| Florentina_7104 a răspuns:

Laura pausini-La solitudine, Sarah Connor-From Sarah with love love strucklove strucklove struck

| scmcristina a răspuns:

Eu nu ma satur de Raul-Prohibida (muzica latino)acult-o si poate o sa iti placa si tie.

| YoPOFOleTz a răspuns:

Pai...commander,whip my hair, mini viva ceva cu tokyo.si mai e una dar nu stiu cum se numeste cred ca hey bebe e cantata de christina anghiulera sau cum s-o scrie happy