| yoana_5239 a întrebat:

(funda) celu care imi zice niste nume frumoase pentru hi5 gen' supradoza de vise' da asta o are cineva deja al meu momentan e ioana shadow

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Http://www.messletters.com/en/ - pentru scris si simboluri [adica inimoare caractere si scris de scris in diferite moduri
nume :
BlackRainbOw, BlackPearl

ZambeteIntr-oPastila

BomboaneColorate

Funkylicious Babe.

pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT

Ŧгєคк ήάмє,bugs bunny is a killer,Acetona,PastaDeDintiMentolata,ZanaDintisorNuEviaipi,AlaBalaPortocala,SucSpraitAcidulat,lalalaSeFaceSpuma-nCadaTa,SoarelaSpuneProstii,SupermanSeCredeEu
Zambet orizontal

Copchil crizat de lume invidiat

Singurul meu defect e ca sunt perfect

CuriousGirl

IngerashCuBombonele

profil de criza

gripa porcosa

traim in Romania si asta ne opcupa tot numele

TheOriginalUser,Pufulete tozic,Funcky Lucious Active BeiiBii, BomboaneColorate, 80 de nuante de alb, Funky Pill, pAsTiLuTe.CoLoRaTe cE.dRoG.cIuDaT
DeliciOaSa taa.
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa
§µfle†zêl Råñï†h ™, §üƒl€†z€£ iøßi†, °oO 5 ťh έlєmЄηŤ Oo°, →βσσblėėŝ←׃╳, чou aяe e×aтℓч мч вяaиd oƒ нeяoίи, ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥, ×3 el¡ tέ ¡นbεšh†ε мåςsīм ×3 ღ мą¢sìм άм śρûš ღ, ●ηatyy●, ●¢ho¢hoŁaΤε●, ●Ǿяïgïïиall●pagё●, bzihy™, |╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥, |¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
funda?:)

1 răspuns:
| BeHappyForMe a răspuns:

Just_a_litlle_of_me
be_happy_for_me
DeliciOaSa taa
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba
BeiiBiiiy
Zăppălici
Babysa Taa
Fundiţa are papion
Bulinutssa
Vise de ciocolata