| MeMeMe97 a întrebat:

Funda! Cum creez o locatie(places)pentru check in pe facebook?! Funda, repet!kiss:-)

2 răspunsuri:
| Davidddd a răspuns:

Da-i click pe "actualizare stare" si iti apare un chenar mai mare, iar in josul chenarului este o bara, primul semn= cu cine esti, al2lea semn = unde esti. speer ca te-am ajutat :d

| Coptil_Gigi_1992 a răspuns:

Deci si eu sunt in aceeasi situatie si vreau sa fac o locatie ckeck-in pentru o localitate care este pe harta bing dar nu pot nici cum sa fac locatie sa o gasesc pe facebook...o confunda cu o locatie din Italia. probabil cumva cu wikipedia trebuie facut-a ...pare a fi foarte complicat