| KillerWillBeBack a întrebat:

FUNDA! De ce nu pot face poze pe IMVU? Toate pozele imi apar pe jumatate, si jumatate o combinatie de culori ceva... ajutati-ma!

1 răspuns:
| Rawwrr a răspuns:

Bună. :)

Am avut şi eu problema asta când aveam cont imvu. Şi nici acum nu ştiu de ce. :))

Dar, îţi propun să intrii pe site ( www.imvu.com ), dai la account şi acolo trebuie să vezi ceva "căsuţă" in care scrie " add photo " sau cum.

Nu mai ţin minte exact. Acolo îţi poţi pune orice poză vrei. :-* Dar înainte trebuie să o miceşti. Intră pe www.befunky.com şi acolo o poţi edita. Apoi o salvezi şi o pui la avatar. Baftă!