| Glr a întrebat:

Intr-un hard disk extern am avut salvate niste poze. Jumatate din ele apar, jumatate apare o icoana cu lacat pe ea. S-a lovit cineva de aceasta situatie? Ma poate ajuta cineva sa vad din nou pozele? pls

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Inseamna ca cineva le-a inchis cu un program sau le-a pus o parola sa nu mai ai acees la ele, gandeste-te cine mai are acces la tine pe calculator / hdd extern.

| Glr explică (pentru aditimus):

Nu are nimeni acces in afara de mine. de cand am schimbat unitatea s-a intamplat asta..sunt o gramada de poze care nu le pot vedea si nu stiu ce sa fac sa-i dau de cap. Merci