| xBlueAngel a întrebat:

Mai devreme am scos cardul de memorie din telefon pentru a adauga pe el poze si melodii noi. Dupa ce am pus cardul la loc, telefonul imi citeste doar jumatate din melodiile pe care le am si nu imi mai apar nici pozele. Ce as putea face? Ajutati-ma va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| Cristi250 a răspuns:

Baga cardul la calculator, da clic dreapta pe el cand iti apare in My Computer, in fereastra care s-a deschis da click pe tools, da click pe Error-checking, bifeaza casutele care apar si apasa pe start dupa ce a terminat de verificat calculatorul va remedia singur erorile cardului dupa ce a terminat baga cardul in telefon si vezi daca merge.