| 4ÐuTz a întrebat:

FUNDAhee hee deci...aseara ( joi 22.07.2010 ) in jurul orei 21:30 pe Kanal D a fost un film cu chinezi sau japonezi ...in film era vorba de hong kong dar era vorba si despre un japonez ( din cate imi amintesc ). Am dat pe kanal la 21:30, deci e posibil ca filmul sa fi inceput de inainte desi s-a terminat pe la 22 sau 23, nu imi mai amintesc sigur. Am cautat pe google, programe tv si la ora asta imi apare serialul turcesc 1001 nopti. Pls ajutati-ma sa aflu numele filmului. Merci anticipat

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ceva in genul asta a fost pe national, filmul ``Mostenitoarea``, la 20:15.
M-am uitat in programul tv si nu a fost niciun film pe kanal ddecat la 23:00. e imposibil...

| LoveMe a răspuns:

Stiu si eu am patit la fel, stiam ca la ora 21. 30 trebuie sa inceapa filmul 1001 de nopti, si am vazut asta.nu stiu ce s`a intamplatsad