| MeGhosta a întrebat:

Funda! Este un concurs in care trebuie sa pictez un peisaj subacvatic, vreau si eu idei si poze pentru. inspiratie...

5 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Pai sa faci niste pesti mai mici si mai mari de culori vii, sa pictezi niste corali, niste alge, poate, daca ai talent si o mica/mare epava sa se vada asa in zare happy

| InoTkd95 a răspuns:

Ideea lui Bozioru este superba iar daca reusesti sa faci si diferenta aceea de la suprafata apei, adica aia mai deschisa si adancul, care are o culoare mai inchisa va iesi superb. K o idee poti sa faci de ex un aparat de fotografiat care ar venii ca o rama si peisajul subacvatic in aparat, ca si cum ai face poza cu aparatul la peisaj. Succes happy

| S3ntimentBoY a răspuns:

Pinteaza o scoica deschisa cu o perla si mai multi pesti care se uita la ea... sau mai multi pesti cantand nu stiu cv in genu unu ii coordoneaza altii canta la vioara chestii din astea... Succes!winking

| NoName05291 a răspuns:

Pai pune si tu pesti clovni caracatite meduze recife de corali, si daca este ceva mai fantastic pune si tu o sirena ca ariel