| Si_ATat_theo_1997 a întrebat:

FUNDA! Hei TPU daca am parul pana la umeri in cat timp mi-ar creste mai jos de sani? si cum as putea sa fac sa creasca mai repede? excluzand taierea

1 răspuns:
| LadyNaty a răspuns:

Uleiul de ricin (ulei de Castor), presat la rece, este un ingredient extrem de cunoscut si utilizat prin faptul ca ajuta la regenerarea si infrumusetarea parului si a pielii.Pe langa asta, el garanteaza unghii mai rezistente, hraneste si hidrateaza tegumentele. Poti folosi acest ulei, eu l-am incercat si chiar e ok...Si,in legatura cu cresterea parului, cam in 3-4 luni ar creste...Cel putin, asa zic eu, din propria experienta.Te pup.Succes.