| McDLove_6908 a întrebat:

FUNDA! Imi trebuie o melodie (pentru o proba de muzica la un concurs de frumusete) pentru un grup de 4-6 fete. Trebuie sa cantam toate nu gasesc nimic potrivit! Ma gandeam la o melodie ritmata in engleza sau daca nu, in romana( da nu manea sau populara). Nu suntem profesioniste (cantam binisor) dar ne trebuie un cantec neaparat! VA ROG SA MA AJUTATI!( dau FUNDA + VOTURI)!

1 răspuns:
| minhoshinee a răspuns:

Single ladies,tina turner simply the best,,jason mraz im yours,ceva d michael jackson,cum ar hollywood tonight sau dirty diana,pink raise your glass,britney spears toxic,kesha tik tok, ceva de katy pery cum ar fi hot and cold, selena gomez shake it up.vezi tu.