| SecretName1234 a întrebat:

FUNDA! jucati lady popular daca da va rog sa imi dati numele vostru si sa ma lasati sa castig cateva provocari pe bani va rog mult!

Răspuns Câştigător
| mady805 a răspuns:

Te ajut eu dar da si mie pe fiecare zi funda ca itii dau si eu tony101010 dar mai asteapta 5 zile sa trec lvl 5

4 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Ia uite! Si eu am nevoie de bani! Cacacioas-o! Iti dau o provocare in gat! PROAST-o!

| Mandy a răspuns:

Pe site-ul asta nu suntem la vanatoarea de funde, draguta...

| SecretName1234 explică:

Eu am vrut sa ma inteleg cu voi dar nu se poate

| SecretName1234 explică:

Doar am intrebat nu trebuie sa ne jicnim ca nu ti-ar conveni sa ti se intample la fel este un site unde poti pune intrebari si asta am facut nu trebuia sa te mai chinui sa scrii