| johnyjohny a întrebat:

Funda! Pe Facebook inainte imi apareau stirile ( ce poza s-au postat si cine a dat like, etc ) deasupra chatului si era mereu asa. Nu stiu de ce acum trebuie sa dau click pe chat ca sa imi vad prietenii dupa FB si stirile acelea de sus nu le mai vad. Cine imi spune cum remediez problema primeste

Răspuns Câştigător
| ღDiissyღ a răspuns:

Apasa o data ctrl+-

3 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Aici e vorba de dimensiunea paginii. Trebuie să se potrivească ecranului tău :p. Vezi că trebuie să fie la 100% şi o să apară iar.

Răspuns utilizator avertizat
| vladEUS a răspuns:

Apasa ctrl si -