| fantasy01 a întrebat:

Funda pentru cine imi spune cum sa provoc lesinul! Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| ShotYouDown a răspuns:

Din cate stiu eu, lesinul nu poate fi provocat... daca vrei sa lesini la comanda, te prefaci happy

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Sunt multe metode pentru asta,dar nu ti le spun,le poti gasi si pe internet,e singuru indiciu pe care til dau,nu ti-as putea spune deoarece cu siguranta vrei sa faci vreo supriza,e foarte periculos acest lucru sa il faci,daca inceri sa faci pe cineva sa lesine prin tehnicile respective, il/o poti face sa nu se mai trezeazsca, chair daca ii dai 10 palme sau versi apa pe ea/el.Consider ca este foarte periculos.

| Alexander21 a răspuns:

Da-te cu capul de perete pana devii inconstienta, sau puneti o funie in gat, si agata-te de candelabru pana lesini.

| gigiro a răspuns:

Aceasta este o intrebare stupida, si sper ca nu vei primi nici un sfat, de la nimeni! Vrei sa-ti impresionezi asa iubitul? Parintii? Profesorii? E o idee tare "nastrusnica".