| Gumiix a întrebat:

Funda. :* laughing Pentru cititorii manga Naruto Shippuden, la ce capitol din manga incepe razboiul? thinking

1 răspuns:
| Em_Gaby_1992 a răspuns:

Aproximativ prin 520, nu e un capitol...in care sa inceapa toata treaba.pur si simplu in timp ce naruto e pe acea insula si se antreneaza cu Bee, razboiul incepe. De acolo incolo sunt capitole pana in prezent..razboiul e in plina desfasurare...Naruto afla de el si se alatura impreuna cu bee, ajuta foarte mult, ajungand ca in prezent naruto sa se lupte cu "Tobi", in timp ce Uchiha Madara se lupta cu cei 5 kage.