| ZuZGF_1730 a întrebat:

FUNDA! SALUT TPU.Va rog am mare nevoie de ajutor.Particip la un concurs si am nevoie de voturile voastre.Va rog sa ma votati aici http://www.gfzone.ro/concurs/frag.php?player=ZuZa deoarece probabil stiti si voi cum e sa aveti nevoie de ajutor.Deci primul care lasa comment si voteaza primeste funda, va rog ajutati-ma.Si daca sunteti de treaba poate mai dati si voi la alti prieteni de-ai vostrii.Multumesc!

1 răspuns:
| MaRiA_1012 a răspuns:

Gata ZuZa( asa esti trecuta acolo eu am votathappy... funditabatting eyelashes )