| Comeandtellmesomething a întrebat:

Funda si vot! Microsoft Office Word este acelasi lucru cu Microsoft Office Word Viewer?

3 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Microsoft Office Word Viewer este un program care permite utilizatorilor care nu detin Microsoft Office Word sa vizualizeze si sa imprime documente create in Microsoft Office Word Viewer.

| DenDi a răspuns:

Nu e acelasi lurcu.Cu Microsoft office word scrii iar cu Microsoft ocffice word viewer doar vizualizezi inainte de a imprima si nu poti scrie in el

| liviuyou a răspuns:

Da este la fel este un prg de scris...