| anonim_4396 a întrebat:

Funda si vot!
Spuneti-mi si mie care filme horror v-au speriat cel mai tare sau ce filme horror stiti ca sunt tare infricosatoare. Si nu vreau sa mi le culegeti voi asa de pe net, vreau sa vad parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| MariukS a răspuns:

Cred ca l-ai văzut, dar Casa celor 13 fantome mi s-a părut un film foarte, foarte înfricoșător. Si serialul acela mesajul de dincolo, nu ca m-am speriat foarte tare, însă mie mi se părea chiar foarte OK în privința acestui aspect, mai ales cu Bloody Mary laughing. Am văzut și o parte din Insidious și imediat ce familia se muta încep fenomenele bizare. Eu am văzut mult mai multe filme horror, dar din păcate nu le mai știu numele.

3 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Pe mine personal m-a speriat Grave Encounters. Sunt un mare fan al filmelor de groaza, am vizionat o multime de filme astfel incat majoritatea filmelor de groaza "de pe piata" nici macar nu mai imi trezesc nici un fel de emotie.

Dar la Grave Encounters, m-am uitat cu o vecina, si eu eram mai speriat ca ea. laughing

| NeimaginabilA a răspuns:

I am legend, n-am mai dormit 3 nopti dupa ce l-am vazut

| dany97 a răspuns:

Incearca the gruge.toate sunt superi tari(faci pe tine de frica).