| gargaritza_5474 a întrebat:

Funda! stie cineva cum pot face la facebook sa apara" imi place", exact cum intri pe pagina? de exemplu ca aici: http://www.facebook.com/home.php? #!/pages/Bucharest-Romania/273-de-locuri-pe-care-trebuie -sa-le-vezi-inainte-sa-pleci-din-Romania/142699105770909

1 răspuns:
| Crisu_7532 a răspuns:

Pai nu poti sa faci asa ceva pentru o pagina personala. paginile care au butoane cu "imi place" sunt create ca pagini "afacerea mea". pe cand pagina ta de profil este creata ca o pagina personala. in consecinta, nu poti sa faci nimic ca sa-ti apara butonul "imi place" la profilul tau personal. funda?