| anonim_4396 a întrebat:

Funda Sunt frumos sau urat! Am probleme cu increderea de sine straight face

2 răspunsuri:
| Cryssy_6590 a răspuns:

1 fiecare om e frumos in felu sau.2 esti dragut si 3 nu trebuie sa ai probleme cu increderea.fi optimist si mereu chiar daca gresesti treci peste si ai incredere in tine o sa fie totul mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce raspuns dai funda? frumos, urat sau adevarat?
Pe bune acum, am citit undeva ca frumusetea e in ochii celui care o vede asa ca daca nu ti s-a spus sau dat de inteles ca esti urat de mai multe ori decat ti s-a spus ca esti frumos inseamna ca probabil nu esti urat.