| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

FUNDA URGENT! Daca am o pagina de Facebook facuta pentru o actrita, cum fac ca de pe acea pagina sa postez pe altele reclame, noutati

2 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai daca mai ai inca o pagina mai mica sau mai mare si vrei sa ii faci reclama la pagina aceasta cu actrita ii copii linkul si il pui la postari pe celelalta pagina si scrii bih like la si dai lipeste si dai gata si iti faci publicitatea

| rozuleculoareamea a răspuns:

Poi dai acolo la fb unde-i steluta si o sa scrie foloseste facebook ca... dai click si o sa-ti mearga. Asa fac si eu la minewinking