| Mihaelaa98 a întrebat:

FUNDA URIASA +VOT FOLOSITOR SI INTELIGENT! bayy plzz ajutati-maabatting eyelashes. Voi jucati Wow cataclysm (world of warcraft)? imi puteti da si mie un cont sau macar faceti-mi si mie unu plzzz puppy dog eyes? am incarcat da nu mi-a mers dati-mi mesaj care imi da sau care imi face cont va dau eu numele si parola dar va rog plzzz puppy dog eyes

1 răspuns:
| Rustin a răspuns:

Cont de cataclysm? tanti imi ceri o favoare uriasa. Daca ai ceva bun la schimb poate iti fac rost de un cont bunicel