| victor01 a întrebat:

FUNDA!,va rog ajutati-ma si pe mine. daca vreau sa ma fac maseur al unei echipe de fotbal ce pregatire imi trebuie?
este binicel platita chiar daca nu este cine stie ce echipa?

1 răspuns:
| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

In primul rand trebuie saurmezi un curs de maseur (sunt si saloane care ofera cursuri acreditate) iar daca vrei sa mergi la o echipa buna sau sa fii indispensabil e bine sa faci maseur de specialitate(chinetoterapie sau asa ceva) la o postliceala sanitara!