| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Va rog spuneti-mi si mie mai multe siteu-ri de vanzari/schimburi telefoane mobile

5 răspunsuri:
| Rowanna09 a răspuns:

Okazii.ro cel mai bun de acolo mi-am luat si eu telubatting eyelashes

| Patricia891 a răspuns:

Buna catalin exista.site-uri okazii sau altele numai scrii la google telefonul sau ceasul sau casa sh modelul iti da siteuri unde sunt sh tu le accesezi sh le comanzi.:* funda?

| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :p

| anonimcaemaibine a răspuns:

Ocazii...stie cineva daca se poate schimba wallpaperul la Allview p5?