| Static a întrebat:

Funda + vot! Deeci, avand in vedere ca nu m-am epilat niciodata pe maini, as vrea sa incerc, dar am auzit ca orice ar fi, parul creste la loc si inca foarte repede, si as vrea sa stiu ce sa folosesc in asa fel incat sa dureze mai mult pana parul v-a creste din nou, sau chiar sa nu mai creasca... in afara de epilarea cu raze. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Incearca sa te epilezi cu ceara, o sa creasca numai dupa 2 saptamani, cam asa, si nu, nu o sa creasca mai repede si mai des, asta depinde si cu ce te epilezi, ca daca folosesti lama, s-ar putea sa creasca mult mai repede si mai des, eu de cand ma fac cu ceara pe maini, creste mult mai rar si mai subtire firul de par!
Bafta!