| DidiiStreet a întrebat:

Funda + vot. Heii puppy dog eyes` Exista vreo sansa sa mut mesajele de pe un telefon pe altul sau pe un card de memorie oriunde nu conteaza happy. Am o gramada de amintiri prin mesaje s nu as vrea sa le pierd fiindca as dori sa imi cumpar un BlackBerry. Multumesc anticipat :*. [ Scuzati categoria]

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Le poti salva, cauta pe Google de exemplu : " Iphone program salvare mesaje ". Sau. Nu stiu. Oricum trebuie sa gasesti. happy

| AkN77 a răspuns:

Le poti salva, dar iti trebuie un program special petru fiecare telefon.
De ex:Pentru LG gt400 este nevoie de acest program ( http://conysoft.com/......400.html)! Funda?:D