| Danyelusha a întrebat:

FUNDA+VOT! Hey TPU! Am o mare problema cu facebook-ul. Deci am intrat pe un site de pe facebook care se numea "Glumet" (iti arata ce casa ti se potriveste, ce masina, ce slujba, si altele) Nu am avut de unde sa stiu ca acel site sparge parole. Mi-a spus cineva de pe TPU asta. Iar acum, cand intru pe facebook imi spune : "Your account has been temporarily suspended". Traducere: "Contul dvs a fost suspendat temporar".
Acum ma gandesc sa imi schimb parola, dar nu stiu cum pentru ca nu reusesc. Ajutati-ma va rog! Dau FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Am intrat si eu pe glumetz.si nu am probleme.thinking dar incearca sa iti schimbi parola! dai cand te loghezi, pe forgot your password bagi emailul si de aici cred ca te descurci...imi dai funda daca mergebatting eyelashes?

| Ramypapushik a răspuns:

va trebui sa iti faci o alta adresa si sa iti faci alt cont pe facebook happy din cate stiu eu... nu iti va da drumu pana nu iti face ravagi, iti schimba pozele si altele happy funda?batting eyelashes:*:* sper ca te-am ajutat

| Lariiiiiiii a răspuns:

Asteapta 24 de ore