| Beastboy a întrebat:

Funda+vot urgent:cum pot sa imi sterg unele intrebari postate?

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Le marchezi continand caracter irelevant (ai aceasat optiune sub intrebare) si se va sterge sau dai un mesaj adminilor sa o stearga big grin

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Pai trebuie sa o raportezzi o raportez eu asa ca da un mesaj cu linkul intrebari ca sa o sterg

| Beastboy explică:

Doamne mi se pare o aberatie ...eu pun intrebari si daca vreau sa le sterg trebuie sa mi le raportez (continut...) straight face lool

| lesea14 a răspuns:

Nu poti sa le stergi...