| Adolescenta a întrebat:

Funda :*!
Vreau un mesaj. o urare de ziua " fratiorului meu " cat mai frumoasa si speciala.
Multumesc >big grin

3 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
De ce ai pus "fratiorul meu"(intre ghilimele)?
Este un prieten bun?
"La multi aanniiii! Azi cand m`am trezit am stiu ca e o zi importanta pentru mine...este ziua ta.Sa ai parte de tot ce iti doresti cu ceva in plus.Nu uita ca noi prietenii tai avem chef sa ne faci cinste.asa ca resemneaza`telaughing. Inca o data un calduros la multi ani si aceasta zi sa fie cea mai frumosa din an!

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Cea mai speciala vine din sufletu` tau.incearca si ai sa vezi ca sunt mai frumoase decat alea dupa net.:*

| Adolescenta explică:

Da este cel mai bun prieten la orice ora din noapte daca e nevoie ne ajutam. E ca si fratele meu chiar si mai si