| 1mist3r a întrebat:

FUNDAa* De ce cand intru in nfs world scriu contul dau play si dupa mie se face o imagine neagra mare, cat ecranu pentru 1 secunda dupa se vede deskotpu normal dar in bara am nfs si daca dau click pe el nu mi se deschide, ramane tot pe desktop dar, aud masina daca o turez sau chestii de genu...Dece? pana acum imi mergea.Am dat rr la pc si tot la fel acu il mai descarc odata sa vad. Ce poate sa aiba? Fundoi...:*

1 răspuns:
| smecherulxxl5 a răspuns:

Poate jocul nu e downladat de unde trebuie.sau daca tiai pus un hack pentru viteza si nitro infinit dezinstaleazal si stergel.sau poate pc-u tau nu e bun,,, virusi sau vechimea. sau depinde si de memorie