| 1mist3r a întrebat:

FUNDAAA* Iubesc o fata, si ea m-a iubit acum 1 an, era moarta dupa mine dupa o intalnit alt tip, si s-a indragostit de ala, ea mi-a spus ca indiferenta doare si ca am facut-o sa sufere si s-a indragostit de ala, dupa ala o stat cu ea caateva zile si eu zis ca o stat cu ea doar pentru a uita fosta lui acum m-am indragostit de ea eu si prima data o vrut sa stea cu mine dar eu nu eram sigur.acum vreau foarte mult sa stau cu ea dar ea zice ca nu o cunosc bine, nu stiu cum se comporta, si ca ii e frica ca ma va face sa sufar, ea inca mai tine la ala.si ca zice ca nu il poate uita, dar zice ca ma place si pe mine... ce se intampla? Va rog... AJUTOr. ce sa fac?:X

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Da-i papucii! Cum va gasi altu, te lasa cu inima sfasiata de durere!