| Ralukutza_5288 a întrebat:

FUNDAAAA! Hei TPU! Am nevoie de ajutor pleaseee! Acum, aproximativ un an, am gasit un blog foarte interesant al unei tipe! Tipa scria tot felul de chestii amuzante, care chiar mi-au placut! Tin minte ca povestea de o discutie intre doua fete din metrou despre "iubi" sau cum povestea depre copilaria sa si fratele ei, cum ea era apreciata la scoala datorita fratelui ei care era copil bun, cum acesta se juca cu betele pe strada, cum trebuiau sa isi petreaca ziua de nastere! Tin minte ca spunea ceva si de o geanta pe care a vazut-o la Meli Melo pe care si-o dorea, despre o roche cu buline pe care a vazut-o in nu mai stiu ce magazin! Compara prostiile de desene animate din zilele noastre cu desenele de alta data, ca de exemplu Tom si Jerry, povestea filmele preferate ca Pretty Woman si Diavolul se imbraca de la Prada! Ideea este ca eu mi-am amintit de curand de acest blog si nu mai stiu cum se numea si as fi foarte recunoscatoare daca ati da cateva exemple de astfel de bloguri, poate aflandu-se si cel pe care il caut printre ele! Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| αςαdεαuα a răspuns:

thinking annitu blogspot?