| cocolinox a întrebat:

"Fundita" Care este cel mai bun mod de a copia? cat mai multe sugestii... cea mai buna sugestie ia fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,@cocolinox!
Desi stim ca ''a copia''=''a fura'', eu o sa-ti spun cateva metode:
-iti faci fituici(scrii lectia pe foaie mica)
-iti pui caietul sub coapse.stai pe el
-iti pui caietu' in banca
-scrii pe maini
happy
Funda?

3 răspunsuri:
| Maryna98 a răspuns:

Scrii pe dosu palmei, iei fituici in manec, scrii pe banca

| maria56 a răspuns:

Eu copiez cu telefonul meu Samsung galaxy s. fac poze si este extrem de simplu. cred ca poti sa copiezi si cu alte telefoane

| roxy97_8946 a răspuns:

Iei o foaie [foaia de test] un pix care nu merge si scrii raspunsurie astfel incat sa se vada pe partea cealalata [foaie dubla]