| Claudion a întrebat:

[fundita]Caut un fel de hack/ cod pentru cs(counter strike 1.6) caut un cod care cand trag in continu cu arma (chiar si la distanta ) gloantele sa se duca unde e tinta.nu in stanga, sus, dreapta sa se duca drept.stiu ca exista pentru ca am vazut la un prieten dar.am cam uitat sa il cer. iar acum sunt la oras. dar nu dela care tragi cu arma in sus si da head la unu, care pur si simplu gloantele sa se duca unde tin eu tinta nu unde vor ele pe langa.are cineva?

2 răspunsuri:
| Claudion explică:

Chiar nu vrea nimeni funda?

| CazyLoop a răspuns:

Am eu aim setat pe corp:da-mi add la id de mess sa til dau i.boss89