| casian007 a întrebat:

La counter strike de ce cand schimb arma pe dreapta ramane pe stanga? Dau FUNDOI

Răspuns Câştigător
| casy69 a răspuns:

Scrii in consola : cl_righthand 1
Daca nu merge schimba placa video

| casian007 explică (pentru casy69):

Nu merge comanda cl_righthand 1 si n-am bani sa schimb placa video.alta solutie nai

| casian007 explică (pentru casy69):

Casy nu merge cu comanda si nici nu vreau sa schimb placa video. alte solutii nu ai

7 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Nici mie nu-mi merge dar eu am o logica:Nu-mi merge s-o schimb deoarece am windows 7 ultimate si pe ala nu merge schimbata(sau asa cred).Pe windows XP mergea.
Daca ai windows 7 schimbatil in XP professional si apesi h, help, si right hand sau cum zice casy 29.
Bafta!

| casian007 explică (pentru eutunoilafilm):

Ms

| eutunoilafilm a răspuns (pentru casian007):

Cp

| WhiteMoth a răspuns (pentru casian007):

Am gasit eu solutia, am avut aceeasi problema ca si tine, avand placa video mai slaba jucam in modul software ca sa castig ceva FPS.
Uite aici rezolvarea: http://aflacumsa.ro/jocuri/armele-in-mana-dreapta-in-modul-software-cs-1-6/

| casian007 explică:

Ms