| Claudion a întrebat:

-(Dau Funda)-Caut un fel de hack/ cod pentru cs(counter strike 1.6) caut un cod care cand trag in continu cu arma (chiar si la distanta ) gloantele sa se duca unde e tinta.nu in stanga, sus, dreapta sa se duca drept.stiu ca exista pentru ca am vazut la un prieten dar.am cam uitat sa il cer. iar acum sunt la oras. dar nu dela care tragi cu arma in sus si da head la unu, care pur si simplu gloantele sa se duca unde tin eu tinta nu unde vor ele pe langa.are cineva?

3 răspunsuri:
| v1sE a răspuns:

De ce nu puteti juca cinstit? Pt ca sunteti nistre frustrati care vor doar sa triseze si sa strice farmecu jocului.

| sebidragon98 a răspuns (pentru v1sE):

Da ma dar i mai fain cu hack de exemplu hackul de wall tragi prin pereti sau aim da numai headshot is super hackurile si eu vreau tot asa de mult am pus si eu aceeasi intrebare si ma enerveaza ca nici unu nu raspunde la intrebare numai cu: "De ce nu poti juca cinstit? Pierzi farmecul jocului." Prostii e mai fain cu hack raspundetii mai la intrebare.

| sebidragon98 a răspuns (pentru v1sE):

Sa stii v1sE ca nu se strica farmecul jocului este chiar mai fain asa de exemplul speed sau aim sau wall sunt super si eu am pus acceasi intrebare si toti raspund: "Joaca cinstit strica tot farmecul jocului"FALS! Nu strica farmecul apropo raspundetii la intrebare uite aici un hack este cu Cheat Engine 6.2 foarte usor de descarcat, deci: 1.Deschide cs si conecteaza-te pe un server.2.Pe cheat engine este in coltul din stanga sus un calculator care clipeste dai pe el si dai acolo jos pe windows list si alegi cs(apare scris Counter strike...). 3.Scrie acolo la Cheat Engine numarul de gloante care il ai apoi dai First scan.O sa vezi ca iti apar in stanga mai multe mini-linkuri tragi pe joc un glont si apoi scrii numarul de gloante actual dupa ce ai tras glontul si dai next scan.Si tot asa faci pana iti apare un singur mini-link.Cand a aparut acel mini-link dai dublu-click pe el si o sa vezi ca apare jos acel link.Bifezi acolo la No Description si dai click-dreapta pe link dai change record si dai change value(dupa ce ai dat change record) si acolo scrii 999 si dai ok.O sa vezi ca in joc o sa ai gloante infinite.Arata greu de facut dar este usor! Nu este hackul care til doresti dar macar este unul.Iti urez succes!