| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Fundita! cine stie situri pe care as putea sa-mi bag si eu gentile la vanzare? mersi >big grin

Răspuns Câştigător
| coco_9516 a răspuns:

Site-uri mai inportante si cu un trafic mare, anunturile fiind gratuite, ar fi:tocmai.ro,ocazi.ro,eu am postat anunturi si sunt multumit. fundita?

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Breslo.com-al Cristinei Cristea si Maria shop-dar platesti comisioane, nu prea mari.In strainatate Da Wanda in Germania si Etsy in America.Platesti putin, dar poti vinde la preturi foarte bune-se merita, mai ales ca ai multi vizitatori.

| KidoSmart a răspuns:

Pe facebook

| IoanaSalvatore a răspuns:

Pe hi5 (daca ai) :p

fundita?batting eyelashes

| ioanalovvis a răspuns:

Okazii.ro tongue