| MilyHarunto a întrebat:

[fundita]
Hei! Buna TPU!

Pai.as vrea sa ma tund...am un par mediu, care trebuia sa fie o tunsoare bob, dar in fine, nu-mi place si as vrea sa ma tund ceva in stilul emo(nu-s emo, doar cred ca-mi va sta bine), adica vreau acel breton misto si parul lor coolbig grin

Ma puteti ajuta cu idei si poate si poze?

Răspuns Câştigător
| Fluture14 a răspuns:

Cauta pe google emo style haircuts.

stilu asta emo are breton asimetric si un fel de "coama" tapata. am fost si eu tunsa asa si nu am fost multumita pentru ca trebuia mereu aranjat ca sa stea bine. parerea mea e ca trebuie sa ai o tunsoare care sa te prinda si care sa iti scoata trasaturile in evidenta.

http://emo-haircuts-style.blogspot.com/......atest.html