| sweetkidd a întrebat:

Fundoi! Bwaacrying ziceti niste nume de id ca am ramas in pana de ideicryingHELP MEEEE... da` sa fie >faine;;

Răspuns Câştigător
| Pιxxιε a răspuns:

Clasic_ilussion.visuri_toxice.cuvinte.uitate...supradoza.numele tau.big grin Sper sa te ajutehappy

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

(numele tau). xoxo
(numele tau). sweet
angel.(numele tau)4you
bebe.genface(numele tau)
adorable.(numele tau)
candy_(numele tau )

| deux a răspuns:

Pastilecuefecthalucinogen
any_ela

| XxXDαякAηgєℓXxX a răspuns:

Angel_girl; kissy_sweet_angel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Poti scrie numele tau si numele de familie.
2. Poti scrie nume de personaje de la televizor.
3. Poti scrie nume de celebritati.
4. Poti scrie felul tau de telefon(Motorola EX128).
5. Poti scrie numele urmatoare:LOLITA, MERLIA, DODO, DODOLINA, FRUMUSIKA si daca sunt luate pune la finalul fiecareia anul in care te-ai nascut.
Sper ca te-am ajutat!

| Mally_4916 a răspuns:

Buna! eu am ::ApArEnTzElE InSaLa:: poti sa pui [love struck]fetita de vis educata la paris [love struck] cam atat nu am inspiratie in momentul asta...