| BrokenAndDark a întrebat:

Guys... Am nevoie de putin ajutor... Vreau sa imi instalez jocul Sims 2 dar nu stiu de unde il pot downloada si pe deasupra nici sa il instalez nu as stii. Deci am nevoie de cineva care l-a mai instalat si downloadat. Daca e cineva, poate lucra cu Teamviewer la mine in calculator. Deci daca e cineva dispus anuntati-ma va rog. Thanks.

1 răspuns:
| JustMe1999 a răspuns:

De ce nu cumperi jocul? Stiu ca este destul de scump... dar merita!