| ElectricChapel a întrebat:

Habar n-am cum sa incep...

In urma cu o perioada de timp, prin martie, aprilie, aveam foarte multi prieteni, de fapt amici, nu prieteni, cu care obisnuiam sa mai ies din cand in cand. Cu timpul, am inceput un program de slabire mai drastic sa spun asa si nu am mai dorit sa merg cu prietenii mei la fast-food, prin restaurante, etc si pentru ca mancam niste alimente care nu prea iti dau energie simteam nevoia sa dorm mai mult. Intre timp, am slabit de la 112 kilograme la 85, iar acum amicii mei ma cam ignora, nu inteleg de ce... Recunosc, si ca mentalitate m-am schimbat mult: am devenit mai temperat, raspunzator, discret si chiar melancolic, nostalgic. Inainte eram mai vesel, spuneam glume, ii faceam pe toti sa rada, iar acum nu prea mai sunt primit in acel cerc de prieteni.

Deci, as vrea sa va intreb pe cei din Bucuresti: cine are chef sa iasa la o cafea sambata, duminica cand nu avem scoala, sau in parc la o plimbare sau la un film, dati-mi de stire, pentru ca sincer, chiar imi doresc sa cunosc persoane noi de 16-18 ani! Merci

Răspuns Câştigător
| Alexstrasza a răspuns:

Deci in legatura cu prietenii tai. Foarte urat din partea lor, mare parte din ei nu au descoperit adevarata ta valoare si sigur sunt gelosi pentru perfomana ta. Si crede-ma ca daca as fii din Bucuresti mi-ar face mai mare placerea sa iesim happy

1 răspuns:
| SlenderMann a răspuns:

In primul rand farte lasa temparamentul, viata-i prea scurta ca sa te mai superi.Si poate amicii tai te placeau inainte, te placeau cum erai.Ar fi bine sa vb cu ei.
Si da! Stiu ca raspunsul n-are legatura cu intrebarea.