| Dedutza_7061 a întrebat:

He'yy! deci : mi-am anulat contul de hi5 si acum il vreau din nou doar ca introduc email-ul si parola imi apare numele meu de la hi5 si scrie,, Nu ai dreptul să accesezi această pagină."
Cum il fac sa mearga? fara povestea ca apesi pe reactivare si gata ca la mine nu scrie asa ceva!
Funda +vot! kiss

Fundaaa!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai anulat contul nu mai poti face reactivare cont! Toate datele tale au disparut de pe serverele HI5! Poti sa incepi sa-ti faci un alt cont ->nu mai ai ce recupera din contul vechi pentru ca nu mai exista! A anula este = cu 0. Din zero nu ai ce sa recuperezi! Bafta! http://hi5.com/

| simo_8168 a răspuns:

Nuuuuusad