| PandaCrusher a întrebat:

Heeei. Vreau sa ies cu o prietena astazi in oras, in Constanta, si nu prea stim unde sa mergem si ce sa facem. Aveti vreo idee? big grin FUNDAA!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.eu zic sa va duceti in City mall si dupa aia sa va plimbati in tabacariei!
.sau fa duceti la famous, mancati ceva si dupa coborati la cazino si va plibati pe faleza!
...sau lasati constanta si mergeti in mamaia la aqua magic! *daca s-a deschis *

| PandaCrusher explică:

Eu am zis cu o prietena. nu cu prietena

| IubesteEa a răspuns:

Eu zic sa va duceti la mare, la club asa mai pe seara cand apune soarele ca e foarte romantic si crede-ma ca o sa ii placa si nu uita trandafiriihappyfunda da-mi si mie funda?happysad