| NickyDawn a întrebat:

Heeey happy!
Am cateva suvite decolorate ( blonde ) si vreau sa le fac albastre. In general, folosesc nuantator, dar nu exista albastru confused. Ce sa folosesc? Vreau sa iasa bine, adica sa nu fie culoarea stearsa.
Fundita :3.

Răspuns Câştigător
| Lorii3 a răspuns:

Te poti duce la salon. Eu mi le-am facut acolo si au iesit foarte bine. Sau ai putea folosi albastru de metil, dar culoarea se cam ia pe haine.

2 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Cum nu exista uite in hipemarketuri magazine avon zolusca...etc fundita?

| Diana1417 a răspuns:

De obicei imi fac cu albastru de metil...si il gasesti in farmacii