| Yryna14 a întrebat:

Heeey TPU!:*

Sa va dau niste nume, sa va zic o poveste si apoi astept niste sfaturibig grin.

Funda, normal:X

George, Mihaela, Miki, Laurentiu, Elena si eubig grin

Ca sa fie totul clar, George e cu Miki, eu cu Laurentiu, iar Mihaela e verisoara Elenei, venita din Italia pentru cateva zilehappy.

Aseara, Geo s`a despartit de Miki pentru ca ii place foarte mult de Mihaela.(cel putin asa mi-a zis Laur, prietenul cel mai bun al lui Geo)Miki e devastata, aseara m`a sunat plangand, il iubea foarte mult...chiar ieri au implinit 6 lunisadSi, fie intre noilaughing, Miki arata de 1000 de ori mai bine decat aialaughing

Mihaela pleaca joi acasa, dar George se incapataneaza s`o cucereasca, desi ea nu are nici o tangentastraight face

Eu vreau sa fac cumva sa-i impac, pentru ca Miki de fiecare data cand eu m`am certat cu Lau ne-a ajutat sa ne revenim.

Atat!tongue

Acum, vreau niste ideeeibig grinbig grinbig grinms anticipat:*

1 răspuns:
| Miley a răspuns:

Daca nu o mai vrea pe Miki atunci nu cred ca ai putea face cevasad