| Ambasada a întrebat:

Heeeyybatting eyelashes!
Deci. Ce stiti despre regenerarea si cresterea parului?:-s
Am avut un par chiar exagerat de lung cand eram micalaughing
Si mi-am promis ca la prima ocazie ma tund cat de poate de scurt.rolling on the floor
Acuma sunt tunsa in scari...adica nu chiar vine mai asimetric...thinking
Iar partea cea mai lunga imi atinge umarul
Si cum l'am intins cu placa des nu a mai crescut deloc si varfurile sunt. I don't want to see
Help Ma urasc asa de mult pentru asta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Stai linistita laughing
spalate cu sampon de urzica si apoi lasati ep par 15 min balsam de la kallosi e foarte bun pana la varta vei vedea ca tia crescut cu mult parul daca acum il ai pana la umeri:X
si euu tot asa am fost aveam un par gros sanatos desss de numa si lingg pfoaiii si miera greu de intretinut aranjat alea alea si m-am tuns iar apoi mi-a parut rauhee hee dar creste repede:X:X si mai lasa si u placa aia un pic joslaughing) ca iti distrugi parullaughing

| Ramona3766 a răspuns:

Iti recomand samponul si serul de la Gerovital. Se gasesc in toate farmaciile si eu sunt multumita de rezultate. Pretul este accesibil, de asemenea. Exista pentru diferite probleme, tie ti s-ar potrivi cel pentru regenerare sau cel termoprotector. Intreaba farmacista si te va ajuta. Mult succes!