| zigzagzaga a întrebat:

Heei.
Am nevoie de niste lamuriri. In ultimul an am iesit cu 3 baieti. Si am constatat ca dupa prima intalnire cu fiecare, interesul lor fata de mine a scazut considerabil. De ce dupa prima intalnire nu mai e totul ca inainte desi a decurs perfect? Tin sa mentionez ca sunt o tipa chiar draguta, sunt la cel mai bun liceu din judet si sunt super comunicativa, am o multime de prieteni. Deci ce se intampla dupa aceasta prima intalnire astfel incat cei de care imi place imi cam dau friendzone? laughing
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu le oferi ceea ce vor degeaba.

| MissADEEL a răspuns:

Păi tu pe noi ne întrebi? Asta ar trebui să știi tu. Folosește-ți spiritul de observație și vezi ce ar putea să îi dezamăgească.
Poate că sunt dezamăgiți de firea ta. Poate că se așteptau să dea de altcineva.
Poate că ești prea comunicativă. Poate că voiau să vadă ceva diferit față de ceea ce afișezi zilnic.
Poate e greșit modul tău de abordare, poate alegi subiecte nepotrivite de discuție, cum ar fi să vorbești despre foști sau despre problemele tale.
Sau poate pur si simplu NU SUNT BĂIEȚII POTRIVIȚI. Poate chiar nu există nimic între voi, nicio compatibilitate.

Repet, eu ți-am dat ca motive ce îmi trece prin cap, dar tu trebuie să știi adevăratul motiv. Observă detalii, subtilități. Apropo de asta, rareori o să îți spună un băiat, în mod sincer, că întâlnirea a fost una eșuată.